Ez az oldal azért jött létre, mert nincs hivatalos honlapunk! Szeretnénk, ha a csapatot tudnánk népszerüsíteni és az érdeklődők kíáncsiságát kielégíteni a csapattal kapcsolatos dolgokról,programokról!

Nehéz küzdelemben  -   döntetlen  ...

Közép-csoport 22. forduló, szombati eredmények:

16:30 Bajai LSE - Maglódi TC 1-1 Gólszerzők: Szöllősi 52.p ill. Szkunc 86.p
16:30 Várfürdő-Gyulai Termál FC - Rákosmente KSK 1-1 Gólszerzők: Zádori S. 10.p ill. Hamed 88.p
16:30 Soroksár SC - Bölcskei SE 6-0 Gólszerzők: Tóbiás 3.p, Lisztes 15.p, 32.p, Márkus 47.p, Antal 79.p, Hodgyai 87.p
16:30 Tolle UFC Szekszárd - Komlói Bányász SK 1-3 Gólszerzők: Elbegdorzs 87.p ill. Korbuly 21.p, Berdó 66.p, Vágner 72.p
16:30 Videoton FC II - Szeged 2011 1-0 Gólszerző: Elek 38.p

Közép-csoport 22. forduló, vasárnapi eredmények:

16:00 Budapest Honvéd-MFA - Monori SE 3-2 Gólszerzők: Prosser 30.p, Bobál D. 31.p, Daru 70.p ill. Gaál 62.p, Dr. Selei 69.p

Komlói Bányász SK 2 5 15 11

Erzsébetvárosi SMTK–Várfürdő-Gyulai TFC 0–1 (0–0)
NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Budapest, 100 néző. V.: Jakab (Reinicz, Vad Anita).
ESMTK: Bonica – Bányai, Pintér, Nemes (Rápó, 77.), Surányi – Soós, Áder, Dobesch, Zimon (Kiss D., 70.) – Bukovec (Kóbor, 83.), Fekete. Edző: Turi Zoltán.
Gyula: Nagy B. – Kovács T., Kristóf, Vincze, Kukla – Okos, Bálint, Sipos, Zádori E. – Zádori S., Kondoros. Edző: Popovics Pál.
Gólszerző: Zádori E. (72.).

Popovics Pál: – Nagyon örülök annak, hogy a hiányzók helyére belépő fiatalok végig fegyelmezett játékot produkáltak. Alaposan megdolgoztunk a győzelemért és nagyon sok munkával sikerült megnyertünk.

NB III. Várfürdő-Gyulai Termál FC—Orosháza FC 1—2(0—1).

Gyula, 350 néző. V.: Atyánszki. Gyula: Nagy B. — Kovács T., Vincze, Dócza, Kukla (Kondoros) — Okos, Bálint, Sipos, Kristóf — Zádori I., Zádori S. Edző: Popovics Pál. Orosháza: Könyves — Szűcs D., Ferenczi (Márki), Tóth I., Szabó N. — Medvegy, Huszár — Baranyai (Fülöp), Füredi, Végh — Csák (Styecz). Edző: Kvasznovszky József.

Az 5. percben Kristóf ziccert hibázott, majd a Gyula irányította a játékot. A 38. percben védelmi hibából Csák vezetést szerzett. A gól után is a hazaiak voltak fölényben, de a helyzeteket kihagyták.

Szünet után a házigazdák a 75. percben szöglet után egyenlítettek, az előrehúzódó Dócza fejelt a kapuba.

Nem sokáig örülhettek a gyulaiak, mert újabb védelmi hibából az OFC ismét vezetést szerzett.

A hajrában a hazaiak mindent megtettek az egyenlítésért, több nagy helyzetet elpuskáztak, de a vendégek hősiesen védekeztek.
G.: Csák a 38., Dócza a 75., Styecz a 77. percben. Jó: Bálint, Zádori I., ill. Könyves, Ferenczi, Szűcs D., Tóth I.

Popovics Pál: — Egy megyei rangadó mindig háromesélyes. A két védelmi hibából kapott gól ellenére nyernünk kellett volna. Kvasznovszky József: — Csúsztunk, másztunk a győzelemért, törekvéseinket siker koronázta.

Közép-csoport 20. forduló, szombati eredmények:

12:00 Videoton FC II - Rákosmente KSK 1-0 Gólszerzők: Rodrigues 2.p
15:00 Soroksár SC - Szeged 2011 0-1 Gólszerző: Farkas M. 76.p
15:00 Tolle UFC Szekszárd - Maglódi TC 1-1 Gólszerzők: Márk A. 3.p ill. Weisz 23.p
15:00 Bajai LSE - ESMTK 1-0 Gólszerző: Kirchner 14.p
15:00 Várfürdő-Gyulai Termál FC - Orosháza FC 1-2 Gólszerzők: Dócza 78.p ill. Csák 38.p, Styecz 80.p
15:00 Bölcskei SE - Monori SE 2-2 Gólszerzők: Szili 23.p, Tamási 38.p ill. Csikós 69.p, Dr. Selei 87.p

15:00 FC Dabas - Dunaharaszti MTK 3-0 (1-0) Gólszerzők: Takács K. 8., Kovacsik T. 65., Tóth M. 81. p.
15:00 Budapest Honvéd-MFA - Komlói Bányász SK 4-0 (2-0) Gólszerzők: Mensah E. 2., 26., Vernes R. 51., Kapacina V. 75. p.

hely       csapat   M     GY     D     V     LG     KG     GK     P       megjegyzés

1.       SOROKSÁR SC   20     16     2     2     49     10     39     50

2.       SZEGED 2011-GROSICS AKAD.   20     13     6     1     48     21     27     45

3.       BUDAPEST HONVÉD - MFA   20     12     3     5     54     28     26     39

4.       VIDEOTON FC   20     9     8     3     27     19     8     35

5.       RÁKOSMENTE KSK   20     9     6     5     42     28     14     33

6.       VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC   20     8     4     8     30     25     5     28

7.       DUNAHARASZTI MTK   20     7     6     7     25     26     -1     27

8.       TOLLE UFC SZEKSZÁRD   20     7     5     8     28     35     -7     26

9.       OROSHÁZA FC   20     7     4     9     30     39     -9     25

10.       BÖLCSKEI SE   20     5     9     6     29     27     2     24

11.       BAJAI LABDARÚGÓ SE   20     6     5     9     20     32     -12     23

Közép-csoport 19. forduló, szombati eredmények:

15:00 Monori SE - FC Dabas 1-4 Gólszerzők: Csikós 83.p ill. Danyis 19.p, Kovacsik 29.p, Dévai 71.p, Körmöczy 85.p
15:00 Dunaharaszti MTK - Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-0 Gólszerző: Miholics 36.p
15:00 Orosháza FC - Bajai LSE 2-2 Gólszerzők: Baranyai 53.p, Juhász 89.p ill. Turcsik 45.p, Kirchner 77.p
15:00 ESMTK - Videoton FC II 0-2 Gólszerzők: Lupeta 2.p, Hudák 57.p
15:00 Rákosmente KSK - Tolle UFC Szekszárd 6-0 Gólszerzők: Hamed 21.p, Kocsis D. 34.p, 57.p, 77.p, Ferkó 52.p, Szabó P. 66.p
15:00 Maglódi TC - Soroksár SC 0-2 Gólszerzők: Lovrencsics 15.p, Márkus 92.p
15:00 Szeged 2011 - Budapest Honvéd-MFA 2-0 Gólszerzők: Zelenyánszki 48.p, Markovic 58.p
15:00 Komlói Bányász SK - Bölcskei SE 0-0

Dunaharaszti MTK–Várfürdő-Gyulai TFC 1–0 (1–0)
NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Dunaharaszti, 150 néző. V.: Horváth T. (Szalai, Szécsényi).
Dunaharaszti: Szappanos – Lengyel, Rétsági, Miholics, Dallos – Varga V. (Horváth Á., 56.), Wágner, Gacsal, Dabasi (Mészáros, 62.) – Lázár, Kocsis (Rebecsák, 82.). Edző: Króner Péter.
Gyula: Nagy B. – Kovács T., Dócza, Vincze, Kukla – Okos, Bálint, Sipos, Zádori E. – Zádori S. (Kristóf, 76.), Dragan. Edző: Popovics Pál.
Gólszerző: Miholics a 35. percben.

A pályán azt történt, amire a vendégek számítottak. A Duna-parti együttes hosszú felívelgetésekkel próbálta megjátszani támadóit, akik igyekeztek szögleteket és szabadrúgásokat kierőszakolni. A játékot a gyulaiak irányították, helyzetek is többnyire előttük adódtak, egy kornerből mégis a harasztiak jutottak vezetéshez bő félóra elteltével. Miholics fejes góljához kellett az is, hogy Dócza elcsússzon a mély talajon, 1–0.
A térfélcserét követően is lendületben maradt a Termál FC, semmi nem utalt arra, hogy nem tudja majd ledolgozni a minimális hátrányát. Helyzetek sorát alakította ki a vendég kék-fehér alakulat, de a befejezésekkel nem volt szerencséje. Még röviddel a lefújás előtt is volt egyenlítési lehetőség, de Vincze labdája centikkel elkerülte a kaput.
Volt már rá példa, hogy a gyulaiak gyenge játékkal szereztek három pontot, ezúttal ennek az ellenkezője történt.
Popovics Pál: – Annyi helyzetet kialakítottunk, hogy azzal akár három mérkőzést is megnyerhettünk volna.

Várfürdő-Gyulai Termál FC—Dabas 1—0 (1—0)
NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Gyula, 300 néző. V.: Brezovai. Gyula: Nagy B. — Kukla, Dócza, Vincze, Kovács T. — Zádori I., Bálint, Sipos, Kristóf — Dragan (Zádori S.), Okos. Edző: Popovics Pál.

A 19. percben egy dabasi védő kezezett a 16-oson belül, a megítélt 11-est Dragan értékesítette. A gól után a vendégek is néha próbálkoztak. Fordulást követően, a gyors kiállítás után a dabasiak a mezőnyben kiegyenlítetté tették a játékot, de a nagy helyzetek a hazaiak előtt adódtak. Jól kezdte a tavaszi idényt a Gyula, amely az első két mérkőzésen hat pontot szerzett.

Kiállítva: Győri (Dabas, lerántotta Dragant) a 47. percben.
G.: Dragan (11-esből) a 19. percben. Jó: Kovács T., Dócza, Zádori I., ill. Danyis, Kovacsik.

Popovics Pál: — Nehéz az ilyen csapatok ellen játszani, amelyek elképzelés nélkül rugdossák előre a labdát. A második félidőben az emberelőnyünk birtokában is nagyon oda kellett figyelnünk a védekezésre, nehogy fellazuljunk.

Honti József: — A hazai csapat több emberből állt.

A forduló eredményei

Bölcske - Szeged 1-1    Monor -Komló 1-1     Soroksár - Rákosmente 2-0       Vdeoton - Orosháza 3-2       Szekszárd - ESMTK  2-4       Baja - Dunaharaszti  0-0